Breska

Strefa optyka

Strefa optyka

Zacznij współpracę

BRESKA jest polską marką, zajmującą się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy soczewek okularowych. Dlatego rozumiemy potrzeby i bolączki polskich, rodzinnych zakładów optycznych. Wspieramy je narzędziami, które pomagają odnosić sukces rynkowy.

Wprowadziliśmy innowacyjny SZAJNA Nawigator, który pozwala zarządzać nie tylko zakupami, ale i pracą w zakładzie. Organizujemy szkolenia, aby wspierać rozwój kompetencji pracowników zakładów.

Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami i dlatego nasi przedstawiciele każdego dnia docierają do kilkudziesięciu optyków i są gotowi pomóc i doradzać. W Centrum Obsługi Optyka pracuje sztab doradców z wieloletnim doświadczeniem w branży optycznej.

Pomagamy promować zakłady, opracowujemy narzędzia ułatwiające sprzedaż, rozmowę z klientem o produktach. Wypuszczamy materiały edukacyjne dla użytkowników, jak np. jedyny polskojęzyczny poradnik dla nowych użytkowników soczewek progresywnych VEO, dostępny jako broszura oraz film.

Zobacz produkty Breska

Dołącz do Breska

Zacznij korzystać już dziś
1
Zarejestruj się jako Klient w SZAJNA
2
Login i hasło otrzymasz na podany podczas rejestracji adres e-mail.
3
Wejdź na stronę www.szajnanawigator.pl
4
Sprawdzaj stan realizacji zleceń, przesyłki w drodze i korzystaj z wielu innych udogodnień.
Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym Klientem – zarejestruj się wypełniając formularz – otrzymasz szczegółowy katalog naszych produktów.

    Dane do faktury
    Dane do wysyłki
    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest firma SZAJNA Laboratorium Optyczne w Gdyni ul. Spokojna 24, która wykorzystuje Państwa dane osobowe w celu, w jakim zostały udostępnione naszej firmie. Wobec SZAJNA Laboratorium Optyczne będą Państwu przysługiwać prawa uzyskania wglądu do danych oraz ich korekty, wycofania danych osobowych z bazy stosownie do wniosku oraz zaprzestania przetwarzania danych osobowych, w dowolnym momencie, w ustalonym trybie, w drodze złożenia pisemnego powiadomienia o stosownej treści wysłanej na adres firmy SZAJNA Laboratorium Optyczne ul. Spokojna 24, 81-549 Gdynia lub e-mail: optylab@szajna.pl, a także złożenia odpowiednich wniosków do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.